Haldız İnşaat

Kalite Politikası

Haldız İnşaat altyapı, üstyapı inşaatları ve yapı bileşenleri üretiminde ilgili standartlara, teknik şartnamelere, idari ve mevzuat şartlarına, inşa etme teknik ve sanatının gereklerine uyar, bilgi ve iletişim teknolojilerindeki yenilikleri, ürün ve üretimde kullanmaya özen gösterir.

Tüm çalışanların etkin katılımıyla, müşteri ihtiyaç ve imkânlarını dikkate alarak müşteri memnuniyetini sürekli kılmak için kaynakları ekonomik, etkin ve verimli bir biçimde kullanır. Ürün teslimini daima zamanında yapar. Yönetim sisteminin uygulanabilir şartlarını yerine getirerek sürekli iyileştirir. Tüm bunları yaparken konusunda lider, gelişime açık, yenilikçi kimliğini geliştirmeyi sektöründeki rekabette Haldız kalitesini sürdürmeyi hedefler.

Çevre Politikası

Haldız İnşaat yürürlükte bulunan çevreyle ilgili mevzuat ve idari düzenlemelere, kendiliğinden tabi olduğu şartlara uyarak altyapı, üstyapı inşaatları ve yapı elemanları üretiminde havanın, suyun ve toprağın kirlenmesinin önlenmesi için gerekli kaynaklarını kullanmaya özen gösterir. Planlama ve üretimde bilinçli personel kullanarak çevre değerlerinin korunmasına ve sürdürülebilirliğin sağlanmasına, uygulanabilir şartları yerine getirerek sürekli gelişme ve ilerleme anlayışı içerisinde katkıda bulunur.

ISG Politikası

Haldız İnşaat yürürlükteki İSG mevzuatına ve üyesi olduğu kuruluşların şartlarına uyarak iş sağlığı ve güvenliği için gerekli tüm önlemleri alır. Çalışanların kendi bireysel ISG sorumluluklarının farkında olmalarını, iş sağlığı ve güvenliği ile ilgili faaliyetlerin uygulanabilir şartlarını yerine getirerek sürekli iyileştirilmesini sağlar. Ürün ve müşteri kadar çalışanlarının memnuniyetini, sağlık ve güvenliklerine özen göstererek sağlamak, Haldız İnşaat ‘ın “önce insan” anlayışının önemli bir göstergesidir.

Kalite Sertifikaları

Haldız İnşaat TRB denetimi sonucunda ISO 9001 kalite, ISO 14001 çevre, ISO 45001 iş sağlığı ve güvenliği yönetim sistemleri alınmasına hak kazanmıştır.

  1. ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi
  2. ISO 14001:2015 Çevre Yönetim Sistemi
  3. ISO 45001:2018 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi

mesajformu

mesaj alındı

teşekkür ederiz , en kısa sürede sizinle irtibata geçeceğiz

Yeni Mesaj kapamak için esc tuşu veya çarpı sembolüne bas